Dwa w Jednym

Dwa w jednym, czyli spodnie na napy. Zawsze cieszy mnie jeśli jedną rzecz mogę zakładać w podwójny sposob. Kurtki dwustronne już nas nie dziwią wręcz przeciwnie są teraz bardzo w modzie ( np. najnowsza kolekcja Kenzo x H&M).

Dlaczego nie można tego samego robić ze spodniami?

Otoż można !
W tych  spodniach boczne napy mogą być zupełnie zamknięte i wtedy spokojnie możemy chodzić w nich na codzień. Ale możemy też pozwolić sobie na trochę luzu i odpiąć je odrobinę lub zupełnie. Mnie osobiście odpięte podobają sie bardzo. Można w nich spokojnie obejrzeć nowy odcinek serialu “Westworld” :):):) i wczuć sie w klimat.
Two in one, poppered jeans. I always enjoy buying things that can be worn in several ways. Reversible jackets do not surprise us anymore, on the contrary they are currently very in fashion (eg. The latest collection Kenzo x H & M).

So why not I do the same with trousers?

In these trousers side snaps can be completely closed causing the look to be a bit more official and  this way you can wear them on a daily basis  or you can wear them in a more causal way (like I have)  and open them little bit or completely. I personally like totally open, to show my shoes. You can wear them while watching new episode of “Westworld” 🙂 🙂 🙂 feel the atmosphere and pretend that you are a cowboy (especially if you wear them with cowboy boots)

DSC_0753.jpgDSC_0754.jpgDSC_0755.jpgDSC_0756.jpgDSC_0767.jpgDSC_0802.jpgdsc_0786dsc_0799dsc_0788dsc_0828dsc_0783dsc_0824dsc_0764dsc_0795dsc_0798dsc_0789dsc_0808dsc_0813

I am wearing:

Wide Leg Popper Jeans – Warehouse

Cowboy Boots – H&M

Bomber – Vintage

Advertisement

3 thoughts on “Dwa w Jednym

  • Renia Jaz says:

   Do prawda bomberki sa teraz wszedzie, chociaz musze Ci sie przyznac, ze nadal je lubie i mam chyba do nich mala slabosc. Sa tak wygodne i do tylu rzeczy pasuja! Spodnie pokochalam od pierwszego wejrzenia…za ich wyjatkowosc, jeansy i napy to idealne i zabawne polaczenie.
   Dzieki za mily komentarz! 🙂
   Pozdrawiam cieplo 🙂

   Like

 1. 'I am every woman' - Margot says:

  Super pomysł – i te sexi pończochy !!!! hahaha ekstra . Bomberki – tak pełno ich wszędzie, ale to nie znaczy, że są nudne … chociaż ja akurat osobiście ich nie lubię 😦 – co nie zmienia faktu, że mam w poczekalni 2 posty z bomerkami w roli głównej hahah . Pozdrawiam Margot

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s