Komu dziękować za sieciówki? :)

Życie bez nich byłoby takie smutne i szare. 🙂 Mój dzisiejszy look jest tego pełnym potwierdzeniem – cała jestem w H&M 🙂 Jeszcze jakiś czas temu uważałam, że H&M, Topshop, czy Mango to sklepy tylko dla młodych dziewcząt i z radością muszę przyznać, że bardzo się myliłam.

Marki te otworzyły ekskluzywne działy i te są już adresowane do bardziej wymagającego, wyrafinowanego klienta, czyli do nas!! Nie mam, więc żadnych zahamowań przed robieniem zakupów w tych sklepach. Zwłaszcza, że H&M co jakiś czas współpracuje z czołowymi projektantami ze świata mody czego efektem są fajne kolekcje na kieszeń każdej z nas (e.g. BALMAIN, Alexander Wang, Isabel Marant czy Marni). Tym razem był to KENZO. Muszę przyznać, że na samym początku, kiedy zobaczyłam pierwsze zdjecia z kampanii reklamowej, pomyślałam, ze nie będzie to kolekcja dla mnie. Te kolory i wzory wydawały mi się zbyt krzykliwe. Kiedy jednak pojawiły sie wszystkie zdjęcia z kolekcji na stronie H&M okazało sie, że było tam bardzo wiele rzeczy które mnie urzekły. Więc kiedy kolekcja pojawiła sie w sklepie trochę zaszalałam, bo w końcu do odważnych świat należy. Tej jesieni/zimy będę się ubierać w kolorowe rzeczy od KENZO na przekór pogodzie i zimowemu nastrojowi.

W dzisiejszym looku, czarną fantazyjną bluzę z dużym logo połączyłam z garniturowymi spodniami, kowbojkami, i zieloną torbą aby dodać jeszcze trochę koloru. Na ten moment jest to moja ulubiona bluza, i będę ją czesto nosić w tym sezonie łaczac ją z ołówkowa spódnicą lub jeansami.

 ***

High Street brands…Life without them would be sad and grey. Don’t you agree? My today’s look fully support that theory as I am dressed from head to toe in H&M. 🙂 Not that long ago I believed that H&M, Topshop or even Mango are brands that are mostly for young girls, however I am happy to admit that I was wrong. 

Today those high street brands create exclusive collections (H&M trends/H&M studio, Mango premium etc.) that are addressed to more demanding clients, like us ladies!! Therefore, I have no problem with finding something for me on their shelves or online, especially since H&M started to collaborate with top fashion designers (BALMAIN, Alexander Wang, Isabel Marant, Marni etc.) and most recently with KENZO. I must confess, in the very beginning, when I saw first photos from the KENZOxH&M collection my initial thought was “This is not a collection for me, those prints and colours are overwhelming and crazy”. However, once I had a chance to see all photos and all pieces from the collection I became a massive fan of it. I actually went a bit crazy and bought few statement pieces, but I love them, and I will definitely wear them this autumn/winter to make upcoming days more happy and bright 🙂

Today I have decided to wear KENZOxH&M black jumper/sweatshirt (check the collar!! It’s amazing!) with black trousers and cowboy boots (both from H&M studio A/W 2016) and my green Dolce&Gabbana quilted bag (to add even more colour to my look).

I hope you enjoy my post. Have a lovely day peeps 😉

DSC_1001.jpgDSC_1004.jpgDSC_1025.jpgDSC_1013.jpgDSC_1037.jpgDSC_1041.jpgDSC_1059.jpgDSC_1076.jpgDSC_1079.jpgDSC_1057.jpg

Jumper/Sweatshirt – KENZO for H&M

Trousers – H&M Studio A/W 2016

Cowboy Boots – H&M Studio A/W 2016

Bag – Vintage Dolce&Gabbana

Glasses – Alexander McQueen

Coffee – Soy Latte

Advertisement

4 thoughts on “Komu dziękować za sieciówki? :)

  1. Ola Bonk - Lumpola says:

    Nie dziwię się, że Cię tak wzięło, zestawienie sportowej, zabawnej bluzy i garniturowatych szwedów super 🙂 i dziś, kiedy widzę więcej Twojej buzi i w okularach, nie mogę odmówić nam podobieństwa, szczególnie gdy miałam podobną fryzurę, siostro 😉

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s