Co założyć na siebie w święta

Uwielbiam święta i pewnie nie jestem w tym uczuciu odosobniona. Spotkania z rodziną, przyjaciółmi, rozmowy o rzeczach błahych i niepoważnych, przypominanie sobie smaków z dzieciństwa i dreszczyk emocji przy otwieraniu prezentów. Śmiechy, uśmiechy, buziaki, całusy, uściski i przytulania… to wszystko święta. Warto, wiec i nasze stroje dostosować do naszych nastrojów 🙂

Pierwszy z looków tego tygodnia jest bardziej formalny (bo przecież czasami chodzimy z wizytą). Drugi będzie bardzo swobodny, ale wciąż elegancki więcej o nim w środę.
W pierwszym looku chciałam połączyć tradycję i elegancję z najnowszymi modowymi trendami. Dlatego mój wybór padł na czarną spódnicę z przedłużonym tyłem wyszywaną koralikami i czarny top z podobnym zdobieniem. Do tego zestawu dodałam wiśniowe szpilki, żeby trochę go rozweselić. Całość jest wystarczająco świąteczna, żeby wprowadzić nas w dobry humor. A czy wy macie już jakieś pomysły na to jak ubrać się na święta?

DSC_2175.jpgdsc_2172DSC_2174.jpgdsc_2181DSC_2183.jpgDSC_2189.jpgDSC_2200.jpgdsc_2194DSC_2215.jpgDSC_2218.jpg

I am wearing:

Top – ZARA

Skirt – Next

Shoes – Dorothy Perkins

Advertisement

11 thoughts on “Co założyć na siebie w święta

    • Renia Jaz says:

      Tak,spodnica jest cudna i mam nadzieje,ze posluzy mi latami:)))) ups moze to nie jest zaleta tylko wada ?:)))))pozdrawiam i zycze wszystkieo dobrego w Nowym Roku:))) do zobaczenia na blogu:)))zapraszam.

      Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s